SGA Ally.ogameking.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Všetko o ogame
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 aliancia..!

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
shepard
Anonymný




aliancia..! Empty
OdoslaťPredmet: aliancia..!   aliancia..! EmptyUt september 22, 2009 8:01 am

zdravim rad by som sa stal vasim clenom!hram to kratko ale postupujem rychlo vpred prosim primite ma do vasej ali....som aktivny hrac kazdy den aspon 3 x prosim odpiste my na andromede na meno:shepard
Exclamation Exclamation
Návrat hore Goto down
kon
Moderator
Moderator
kon


Počet príspevkov : 72
Age : 54
Location : Nitra
Reputation : 11
Registration date : 13.02.2009

aliancia..! Empty
OdoslaťPredmet: Re: aliancia..!   aliancia..! EmptyPo september 28, 2009 3:48 pm

shepard napísal:
zdravim rad by som sa stal vasim clenom!hram to kratko ale postupujem rychlo vpred prosim primite ma do vasej ali....som aktivny hrac kazdy den aspon 3 x prosim odpiste my na andromede na meno:shepard
Exclamation Exclamation

daj si žiadosť do aliancie SGA a budeš prijaty a potom sa môžeš hocikedy rozhodnúť či zostaneš alebo odideš, treba si prečitať jednotlivé príspevky a podla toho postupovať pri rozhodovaní.
Návrat hore Goto down
MSG.Spoky
Moderator
Moderator
MSG.Spoky


Počet príspevkov : 180
Age : 51
Location : Nitra
Reputation : 18
Registration date : 13.02.2009

aliancia..! Empty
OdoslaťPredmet: Re: aliancia..!   aliancia..! EmptyUt september 29, 2009 1:02 pm

shepard napísal:
zdravim rad by som sa stal vasim clenom!hram to kratko ale postupujem rychlo vpred prosim primite ma do vasej ali....som aktivny hrac kazdy den aspon 3 x prosim odpiste my na andromede na meno:shepard
Exclamation Exclamation

Kontaktuj vodcu SGA v ANdromede
Návrat hore Goto down
http://www.armor-model.wbl.sk/
pressburg88
Začiatočník
Začiatočník



Počet príspevkov : 5
Age : 44
Location : Bratislava
Reputation : 0
Registration date : 19.04.2010

aliancia..! Empty
OdoslaťPredmet: Vďaka   aliancia..! EmptyPo apríl 19, 2010 10:00 pm

Zdravím

Chcem sa poďakovať, že ste ma prijali k Vám do aliancie, už keď som hral na andromede, tak som chcel ísť k Vám, no potom som si založil vlastnú ali...
Len chcem napísať, že budem sa snažiť oplatiť Vám to čo najviac, že ste ma sem vzali, na andromede som to hral trištvrte roka, tak už mám predstavu, čo a ako, takže verte, môžte so mnou počítať...

Tak ešte raz vďaka...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





aliancia..! Empty
OdoslaťPredmet: Re: aliancia..!   aliancia..! Empty

Návrat hore Goto down
 
aliancia..!
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
SGA Ally.ogameking.com :: Vitajte vo fóre SGA Ally-
Prejdi na: